KONST / Litografier / Färglitografi 15243122
nr 1524 3122
Färglitografi
Efter Marc Chagall, stämpel. Signerad, numrerad 390/500. Färglitografi, bildmått: 70x58 cm, yttermått inklusive ram: 104x86 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:01:55
23/2 22:36:23